İzlemekte olduğunuz videoda sade kekin ev usulünde nasıl yapıldığını, maliyeti ile birlikte öğreneceğiz.

Bu video dışarıda kişi başı en az 2,50 TL ödediğimiz pizzaya,
evde kişi başı 0,48 TL maliyetini içermektedir.

Eko Mutfak kanalına hoş geldiniz.
Yemek kanalı olduğumuz ve yemek tariifleri yayınladığımız doğrudur.
Ancak bizi sıradan yemek kanallardan ayıran çok önemli bir fark var.
Sağlık ve bütçe dostuyuz ve DÜNYADA BİR İLK olmanın gururunu yaşıyoruz.

Peki nedir bizi diğer kanalların çok daha ötesinde yapan şey?
Seçtiğimiz bir yemek için markette hangi ürüne ne kadar ücret harcadığımızı belirterek o yemeğin maliyetini ortaya çıkartıyoruz. Böylece dışarda yediğiniz tek kişilik yemek fiyatına sadece siz değil, tüm ailenin afiyetle beslenmesini sağlarken, aile ekonominize ve sağlığınıza yön veriyoruz. En önemlisi de artan malzemelerle bir yada daha fazla yemeğin bedavaya gelmesini sağlıyoruz.

Bir işletmenin en önemli yeri muhasebedir.
Bir evin en önemli yeri ise mutfaktır.
Ev ekonomisi uzman olmanız için illa ki okumanız gerekmez, araştırın yeter…

Lezzetle ekonomiyi aynı zamanda kendi mutfağınıza taşımaya…
Hazırsanız başlayalım!

Kaynak